Přihláška na letní tábor pro děvčata ve věku 12 – 15 let

Milí rodiče,

rádi Vás opět oslovujeme s nabídkou stanového letního tábora pro děvčata, který organizuje Schönstattské hnutí ve spolupráci s farností Batelov. Tento tábor je určený pro děvčata ve věku 12 – 15 let. Tábor se uskuteční od neděle 12. 7. 2015 do úterý 21. 7. 2015.                               .

Tábořit budeme, již tradičně, v podsadových stanech na louce u rybníka nedaleko Nové Vsi – 15 km od Telče. Na táboře budeme využívat polní jídelnu, chatku, umývárku, latríny, tepee…vše zasazené do krásné přírody, jíž jsme na táboře tak blízko, že se prakticky stáváme její součástí!

Cena tábora činí 2 000 Kč,- (každý další sourozenec o 200,- Kč méně). V ceně je zahrnuta strava, příspěvek na opravy táborového vybavení a výdaje spojené s provozem tábora a programem. Pro děvčata připravujeme pestrý program. Duchovní službu bude zajišťovat P. Daniel Bořkovec, kněz ze společnosti Schönstatt-Patres.

Součástí tohoto dopisu je i závazná přihláška.

Pokud se rozhodnete svou dceru přihlásit, prosíme, pošlete vytištěnou a vyplněnou přihlášku nejpozději do neděle 10.5.2015 na níže uvedenou adresu. Prosíme o dodržení tohoto termínu! Je to pro nás důležité kvůli dalšímu plánování tábora. Děkujeme za pochopení!

V nejbližších týdnech po uzávěrce obdržíte potvrzení o přijetí přihlášky s dalšími informacemi včetně čísla konta, potvrzení o bezinfekčnosti, seznamu věcí atd.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Za vedení tábora   Alena Michalicová, Komenského 25, 679 61 Letovice

Kontakt: alena.michalicova@post.cz, 728 180 878

Přihláška a dopis ke stažení: Dopis a přihláška na tábor 2015_st