Přihláška na letní táborek pro děvčata ve věku 6 – 11 let

Milí rodiče,

rádi Vás oslovujeme s nabídkou stanového letního táborka pro děvčata, který organizuje Schönstattské hnutí ve spolupráci s farností Batelov. Tento táborek je určený pro děvčata ve věku 6 – 11 let. Táborek se uskuteční od pátku 3. 7. 2015 do pátku 10. 7. 2015. Tábořit budeme v podsadových stanech na farní zahradě v Mrákotíně nedaleko Telče. K dispozici nám bude fara, kde budeme jíst a využívat i sociální zařízení. Většinu času – když počasí dovolí – budeme ale dovádět venku 😉

Cena táborka činí 1500 Kč,- (každé další dítě z rodiny o 200,- Kč méně). V ceně je zahrnuta strava, příspěvek na opravy táborového vybavení a výdaje spojené s provozem tábora a programem.

Pro děvčata připravujeme pestrý program, jehož součástí bude výlet, koupání, tvořivá a sportovní činnost, zpěv, modlitba, mše svaté a jiné. Duchovní službou bude zajišťovat P. Karel Adamec, schönstattský svazový kněz.

Součástí tohoto dopisu je i závažná přihláška.

Pokud se rozhodnete svou dceru přihlásit, prosíme, pošlete vytištěnou a vyplněnou přihlášku nejpozději do neděle 10. 5. 2015 na níže uvedenou adresu. Prosíme o dodržení tohoto termínu!!! Je to pro nás důležité kvůli dalšímu plánování tábora. Děkujeme za pochopení! 

V nejbližších týdnech po uzávěrce obdržíte potvrzení o přijetí přihlášky s dalšími informacemi včetně čísla konta pro zaplacení úhrady za táborek, potvrzení o bezinfekčnosti, seznamu věcí atd.

V případě dotazů či nejasností se na mě neváhejte obrátit: valikuk@email.cz, 737 146 460

Za vedení táborka:

Marie Adamcová

Hliníky 323, 679 74 Olešnice

Přihláška a dopis ke stažení: Dopis a přihláška na táborek 2015_ml