Informace z Centra pro rodinu a sociální péči Hodonín

Vážení duchovní otcové, spolupracovníci ve farnostech,

Vynořujeme se znovu po dnech čisté online existence ven na vzduch a tak bychom vás rádi informovali, co se bude v nejbližších dnech u nás, v Centru pro rodinu a sociální péči Hodonín, všechno konat. Přehledně kompletní program na květen, včetně prokliků na přihlášky apod je v našem newslettru.

V květnu vás ale zvláště chci upozornit na dvě akce:

  1. Po odmlce první kurz „naživo“ začne od 20.5.  a jedná se o pětidílnou přípravu na rodičovství Rodičovství je dar; zde je přihláška
  2. Poprvé se pouštíme do online webináře – s lektorem nenásilné komunikace Adamem Čajkou 21.5. od 20:00  – pro osm přihlášených z pohodlí svého domova: Co nám sociální izolace dala a co vzala? – sdílení a ponoření se do komunikace v náročných časech. Tady je přihláška.

Kromě toho v květnu otvíráme hřiště, dětskou skupinu i mnohé pravidelné kroužky.

Děkuji mnohokrát za pomoc s propagací, omlouvám se, že tentokrát je to na poslední chvíli, ale jako vše nyní ve společnosti, i u nás se události dějí rychleji, než stačíme řádně plánovat…

S pozdravem

Lucie Ambrozková

ředitelka a předsedkyně spolku

+420 721 587 016; ambrozkova@cprhodonin.cz

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s.

Štefánikova 15, 695 01 Hodonín

www.cprhodonin.cz