Kurz „Být sama sebou“ pro dívky od 12 do 18 let

Kurz „Být sama sebou“ pro dívky od 12 do 18 let

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o jarních prázdninách kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem Být sama sebou. Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 17. 2. – 21. 2. 2020

Kurz je zaměřen na získání zdravého sebevědomí dospívajících a uvědomění si svojí jedinečnosti, kdy etické hodnoty jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve. V rámci tohoto preventivního programu si dospívající dívka může za pomocí testů a her zjistit, v čem je dobrá, za co se může pochválit a co naopak by bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.

Bližší informace včetně přihlášky jsou na : https://www.cenap.cz/byt-sama-sebou-1
Zde je i letáček ke stažení.
Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

Mimo tohoto týdenního kurzu nabízíme i jednorázové setkání „Jsem jedinečná“ https://www.cenap.cz/jsem-jedinecna.