Týden manželství v Hodoníně

Druhý únorový týden je tradičně Národním týdnem manželství, což je kampaň, která probíhá v mnoha zemích světa, včetně ČR již řadu let a každý rok přináší nějaké specifické téma – letos je to: Manželství v síti. Představit si pod tím můžeme leccos, my jsme to pojali následovně:

Ve čtvrtek 6. 2. (tedy ještě než NTM vypukne) od 17:00 bude Karolína Presová ze společnosti Replug me povídat na téma, jak náš stav on-line může ohrozit náš reálný vztah, co s tím.. Jak již známe Karolínu, nebude ta rada znít: vyhoďte všechna moderní zařízení a vraťte se do doby o sto let zpátky… Karolína ví, že vývoj se nedá zastavit, moderní doba má v sobě hodně dobrého a jen se musíme naučit s tím vším dobře zacházet… Název přednášky kopíruje motto NTM 2020: Manželství v síti. Máme pro vás i přihlášku.  FB událost: https://www.facebook.com/events/1029631117388167/. Leták ve formátu PDF

Další akcí Týdne manželství bude Manželské rande pod sítí – myšleno tou na hřišti, resp. v tělocvičně – připravili jsme pro vás pro změnu akčnější program – turnaj manželských dvojic (primárně) v badmintonu – máte-li zájem o další sporty spojené se sítí, dejte nám vědět, rádi je na program přidáme, bude-li to v našich silách. Heslo zní – není důležité zvítězit, ale zúčastnit se – chceme si to hlavně užít! V neděli 9. 2. od 16 – 18:00 v tělocvičnách ZŠ Očovská v Hodoníně. Přihlašovat se je možné zde. FB událost: https://www.facebook.com/events/455462871791851/. Leták ve formátu PDF

Do třetice všeho dobrého – pro ty, kteří nechtějí nikam chodit a hodila by se jim inspirace do manželství pohodlně, přímo do jejich mailové schránky – mohou se přihlásit k odběru našich Inspiromailů – přihlašovat se je možné zde. Od 10. – 15. 2. se pak mohou těšit každý den na porci inspirace a motivace pro své manželství… Více na FB události: https://www.facebook.com/events/820723058389466/.Leták ve formátu PDF