Pozvánka na workshop Poctivé kroky k úspěchu

Templetonův plán

Znáte sira Johna Templetona, schopného investora, obchodníka, filantropa a věřícího člověka, který vydělal jmění v řádech miliard dolarů a založil Templetonovu nadaci? Víte, jak svého štěstí, osobního růstu a úspěchu dosáhl? Držel se 21 základních pravidel, které prý dovedou k úspěchu úplně každého! Aby ne, když jsou zjevně inspirovány evangeliem. Udělejte první krok a přijďte za námi na workshop!

Projdeme prvních 7 kroků Templetonova plánu.Pomocí cílených otázek společně odhalíme tajemství těchto zásad. Poznáte, jak jste na tom Vy. Získáte zkušenosti druhých.Budete moci poučit svou zkušeností ostatní účastníky.

KDY A KDE SE WORKSHOP KONÁ

5. února od 8.00 do 14.00 hodin v Brně na faře na Petrově

PROGRAM:

8.00 Společná modlitba
9.00 1. krok: Odhalování zákonů života
9.30 2. krok: Využívejte toho, co máte
10.00 coffee break
10.15 3. krok: Pomáhejte sobě i ostatním
10.45 4. krok: Vyjasněte si priority
11.15 5. krok: Snažte se dosáhnout štěstí tím, co děláte
11.45 oběd
12.15 6. krok: Na všem špatném hledejte něco dobrého
12.45 7. krok: Věnujte se své práci naplno
13.15 Diskuse, networking
14.00 Ukončení workshopu

Workshop povede moderátor a projektový manažer KOMPASu Marek Chvátal.

Další informace

Další informace a přihlášku naleznete na webu firmy Kompas – Křesťanský podnikatel.