Ohlášky na týden od 25. listopadu

30. 11. Svátek sv. Ondřeje, apoštola
1. 12. 1. neděle adventní

Bohoslužby

středa 27. 11. 17:00 Za Františku a Víta Maděryčovi a bratra Ludvíka s manželkou a za živou rodinu.
pátek 29. 11. 17:00 Za Františka a Marii Strankovy a za dar zdraví a Boží požehnání pro celou živou rodinu.
sobota 30. 11. 18:00 Za Františka Redka, dvoje rodiče a ochranu Panny Marie pro živou rodinu.
neděle 1. 12. 10:00 Za Marii Malhockou, manžela, dvoje rodiče a zdraví živé rodiny.

Oznámení

• Úklid má skupina č. 4. – vzhledem k probíhajícím opravám uvnitř kostela bude možné provádět úklid kostela pouze v sobotu odpoledne.
  • V sakristii jsou k zakoupení kalendáře na příští rok – na postavení, na čtení a na pověšení.
  • Můžete si zapisovat intence do konce tohoto roku.
  • Příspěvek na setkání se sv. Mikulášem v kostele činí 40,- kč – můžete dát v neděli při mši během vybírání (letos se děti z důvodu probíhajících oprav nezapisují) – letošní rok přijde sv. Mikuláš za dětmi během nedělní katecheze do kapličky 8. prosince.
  • Ve středu 27. 11. bude po mši svaté Biblická hodina na faře.
  • V sobotu a v neděli se budou při mši svaté žehnat adventní věnce.
  • V sobotu a v neděli při mši svaté proběhne sbírka na církevní školství.